O nas

Firma Centrum Energii Odnawialnej powstała wraz z początkiem 2015 roku po blisko dwóch latach obserwacji rozwoju rynku odnawialnych źródeł energii, które wówczas w Polsce za sprawą technologii kolektorów słonecznych raczkowały. To właśnie tą technologią zamierzaliśmy się pierwotnie zająć. Jednak przypadkowa wizyta w jednym z dużych gospodarstw rolnych zlokalizowanym w zachodniej części Niemiec, mająca miejsce podczas turnieju piłkarskiego, w którym wówczas uczestniczyłem dała mi nowe spojrzenie na możliwości kierunku rozwoju tworzonej firmy była to FOTOWOLTAIKA.

Pierwszy krok, jakim był wybór technologii został więc wykonany. Jednak w fazie organizacji CEO kolejnym kluczowym zagadnieniem było określenie sposobu realizacji swoich działań. Tutaj ponownie dały znać o sobie nabyte obserwacje i doświadczenia. Oceniłem /subiektywnie/, że w dzisiejszym społeczeństwie jest coraz większy deficyt wśród instalatorów i dotyczy to właściwie każdej branży. Brakuje wykwalifikowanych kadr monterów urządzeń, a dalej ich serwisantów. Wynikiem tej analizy była kolejna decyzja – będziemy Firmą instalacyjną… Dzisiaj mogę potwierdzić, że tak się faktycznie stało !

Obecnie jesteśmy Firmą zajmującą się budową instalacji fotowoltaicznych w każdym formacie oraz ich obsługą serwisową. Zadania te realizujemy za pośrednictwem własnych ekip monterskich, posiadających niezbędne kwalifikacje oraz doświadczenia umożliwiające ich realizację na najwyższym poziomie oraz spełniając wysokie wymagania klientów.
Od 2020 roku realizujemy również sprzedaż komponentów wchodzących w skład instalacji fotowoltaicznych w ramach swojej marki CEO-SHOP .

Wychodząc jednak naprzeciw rozwojowi kolejnych branż z zakresu odnawialnych źródeł energii oraz oczekiwaniom klientów od 2021 roku zajmujemy się również montażem i obsługą systemów pomp ciepła oraz układów klimatyzacji. W ramach usług związanych z pompami ciepła wykonujemy audyty obiektów pod kątem potrzebnej ich modernizacji. Ma to niebagatelny wpływ na późniejszą efektywność pracy pompy ciepła, a co za tym idzie racjonalne koszty wynikające z jej użytkowania.

Najmłodszą technologią OZE, rozwijającą się na polskim rynku są systemy magazynowania energii, pochodzącej z produkcji jaką dają instalacje fotowoltaiczne. To urządzenia umożliwiające ich właścicielom energetyczną niezależność w stosunku do zakłóceń spowodowanych przerwami w dostawach prądu, czy też innymi „zakłóceniami zewnętrznymi”.

Ta ostatnia branża ma bardzo duży potencjał rozwoju w ramach rynku Odnawialnych Źródeł Energii, a z CEO zamierzamy być jego częścią. Dalej głosimy więc nasze naczelne motto:

„Bądź Producentem Energii dla Siebie”

Pozdrawiam Jerzy Jasionowicz

 

 

POMPY CIEPŁA

POMPY CIEPŁA

Poznaj pełną ofertę w zakresie domowych oraz przemysłowych pomp ciepła.

FOTOWOLTAIKA

FOTOWOLTAIKA

Poznaj pełną ofertę w zakresie montażu instalacji fotowoltaicznych.

MAGAZYNY ENERGII

MAGAZYNY ENERGII

Poznaj pełną ofertę w zakresie magazynów energii.

KLIMATYZACJA

KLIMATYZACJA

Poznaj pełną ofertę w zakresie domowych oraz przemysłowych klimatyzacji.
11q
12q
13q