Klimatyzacja

Klimatyzacja wielu z Was kojarzy się przede wszystkim z chłodzeniem pomieszczeń w letnie, upalne dni. Postęp technologiczny mający miejsce w ostatnich latach daje także możliwość podgrzewania powierzchni mieszkalnych, biurowych i innych komercyjnych.
Kolejnym atutem klimatyzatorów jest efekt nawilżania, osuszania powierza, czy też oczyszczania powietrza. Ma to niebagatelne znaczenie dla elergików, bądź osób cierpiących na schorzenia układu oddechowego. Umożliwia to funkcja jonizacji powietrza dostępna w wybranych urządzeniach.

Wszystkie w/w procesy mają za zadanie zapewnić komfort i optymalne warunki dla użytkowników, znajdujących się w pomieszczeniach objętych działaniem klimatyzacji. Innym aspektem jest utrzymanie wymogów technologicznych podyktowanych normami, np. podczas procesów produkcyjnych, co jest możliwe dzięki klimatyzacji przemysłowej. Są miejsca, gdzie niezbędne jest utrzymanie wymogów powietrza z bardzo dużą dokładnością poszczególnych parametrów /serwerownie, centrale telefoniczne, itp. Taką możliwość również osiągniemy dzięki klimatyzacji, w tym wypadku precyzyjnej.

Największym powodzeniem cieszą się klimatyzacje, gdzie czynnikiem transportującym chłód/ciepło jest strumień powietrza. Niemniej jednak są również klimatyzacje wyposażone w czynnik warunkujący przepływ systemem powietrzno-wodnym, bądź powietrzno-freonowym.

Systemy klimatyzacyjne cechują się bardzo wysoką efektywnością energetyczną do klasy A+++, co wpływa na dbałość o środowisko naturalne i ogranicza emisję CO2 do atmosfery.

Systemy klimatyzacji są technologicznie bardzo różnorodne, składają się z jednostek wewnętrznych ściennych, sufitowych , kanałowych, bądź przypodłogowych. Istnieje możliwość łączenia między2, a 5 jednostek wewnętrznych do jednego urządzenia zewnętrznego tworząc systemy typu multisplit.

Nasza Firma proponuje Państwu doradztwo w doborze parametrów systemów klimatyzacji. Wskażemy producentów, którzy dysponują najciekawszymi rozwiązaniami. W końcu zajmiemy się montażem całego układu i jego uruchomieniem.

klibbaner kopia kopia

Skontaktuj się z nami i skorzystaj z profesjonalnego doradztwa

dv Waldemar Matusik
 +48 575 998 111
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

dv Rafał Wojtowicz
 +48 506 172 610
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wyślij zapytanie poprzez poniższy formularz

WyślijPOMPY CIEPŁA

POMPY CIEPŁA

Poznaj pełną ofertę w zakresie domowych oraz przemysłowych pomp ciepła.

FOTOWOLTAIKA

FOTOWOLTAIKA

Poznaj pełną ofertę w zakresie montażu instalacji fotowoltaicznych.

MAGAZYNY ENERGII

MAGAZYNY ENERGII

Poznaj pełną ofertę w zakresie magazynów energii.

KLIMATYZACJA

KLIMATYZACJA

Poznaj pełną ofertę w zakresie domowych oraz przemysłowych klimatyzacji.

11q
12q
13q