Obrót energią

Swobodny wybór dostawcy energii jest możliwy w Polsce już od 2007 roku rynku energii. Zmienić nie możemy dystrybutora, tj. firmy odpowiedzialnej za fizyczne dostarczanie prądu do Twojego firmy. Wynika to z faktu, iż jest on "przypisany" do wybranego regionu, co pokazuje poniższa mapa:

polska mapa energetyczna

Możliwa jest natomiast zmiana sprzedawcy, z którym zawierasz umowę na zakup energii. Dystrybutora nie możemy wybrać, gdyż jest on przypisany do konkretnego regionu. Wielu właścicieli, czy zarządzających firmami nie zdaje sobie jeszcze sprawy z możliwości wyboru sprzedawcy energii, a co za tym idzie optymalizacji jej ceny w kontekście ofert dostępnych na rynku. 

Nasza Firma już od dłuższego czasu dostrzega ten fakt i w związku z tym postanowiliśmy wzbogacić naszą ofertę o usługi związane z obrotem energią dedykowane dla sektora firm oraz instytucji z regionu kujawsko-pomorskiego i pomorskiego. W Centrum Energii Odnawialnej rozumiemy wyzwania firm w dziedzinie zarządzania energią, stanowiącą obecnie znaczący koszt ich codziennego funkcjonowania . Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy oferujemy kompleksowe wsparcie, umożliwiające przedsiębiorstwom optymalizację kosztów operacyjnych  i promowanie zrównoważonego rozwoju.

Kładziemy bardzo duży nacisk na sposób obsługi klienta zapewniający bieżący kontakt każdorazowo w momencie powstania potrzeby analizy kosztów energii, weryfikacji dokumentów przesyłanych od dystrybutorów energetycznych, czy też potrzeby wykonania analizy mającej na celu optymalizację kosztów związanych z powstaniem nowych sytuacji ekonomicznych.    

Skupiamy się na trzech kluczowych etapach:

1. Wstępna ocena potrzeb energetycznych
Rozpoczynamy od dogłębnej analizy Twojego aktualnego zużycia energii, jego profilu godzinowego, czy sezonowego oraz struktury kosztów dystrybucyjnych. To pozwala nam zrozumieć specyfikę działalności oraz identyfikację obszarów, w których możemy zoptymalizować koszty zużycia energii.

2. Prezentacja rozwiązań i ofert
Na podstawie zebranej wiedzy opracowujemy szczegółowy raport wskazujący potencjalne obszary optymalizacji oraz prezentujemy ofertę jej odpowiadającą. Wszystko to w celu maksymalnego zmniejszenia Twoich wydatków na energię elektryczną, czy cieplną przy zwiększeniu jej efektywności.  Do tego posiadając doskonałe rozeznanie rynku dostawców energii przedstawimy najkorzystniejsze opcje, co ułatwi Tobie podjęcie właściwej decyzji związanej z wyborem dostawcy energii wraz z optymalną długością umowy.

3. Realizacja i obsługa posprzedażowa
Po wyborze najkorzystniejszego rozwiązania i podpisaniu stosownej umowy, przejmujemy odpowiedzialność za wdrożenie niezbędnych formalności. Zapewniamy, że proces przebiegnie płynnie i bez zbędnych komplikacji. Natomiast w trakcie funkcjonowania umowy nadal pozostajemy do Twojej dyspozycji oferując wsparcie w zakresie monitorowania prawidłowości rozliczeń oraz doradztwa w przypadku powstania nowych energetycznych potrzeb.

Przyszłość energetyczna Twojej firmy z CEO
Centrum Energii Odnawialnej to Twój partner w dążeniu do podniesienia efektywności energetycznej i zrównoważonego rozwoju Twojej firmy. Współpracując z podmiotami zlokalizowanymi na terenie województwa-kujawsko-pomorskiego i pomorskiego, jesteśmy gotowi wesprzeć Twoje przedsiębiorstwo w osiągnięciu maksymalnych oszczędności przy jednoczesnym minimalizowaniu wpływu na środowisko. 

Zapraszamy do kontaktu przedstawicielem naszej firmy:
 

Skontaktuj się z nami a udzielimy Tobie profesjonalnego doradztwa

dv Jerzy Jasionowicz 
 +48 530 163 326
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wyślij zapytanie poprzez formularz

Wyślij
11q
12q
13q